| شرکت اسپاد در یک نگاه |

مجموعه اسپاد زیر مجموعه گروه طرفه نگار ، با ارائه نرم افزارهای تخصصی وحرفه ای مالی ونگاهی متفاوت به نیازهای سازمانی به دنبال ایجاد ارزش برای کاربران  وارتباط دوسویه با مشتری های خود می باشد.

اسپاد که معنی لغوی آن لشگر قدرتمند می باشد درطول سال ها  فعالیت خود توانسته است سازمان ها و مجموعه های زیادی را باخود همراه کند و از پشتوانه سالها تلاش و خدمات گروه طرفه نگار بهره می برد.

ماموریت اسپاد ارائه ابزاری قدرتمند به زبان ساده برای راحتی کاربران می باشد.

شناخت نیازهای مشتریان و حفره های موجود در نرم افزارهای فعلی باعث گردید تا این نرم افزار توسط مدیران و مشاوران مالی با تجربه عضو انجمن های حرفه ای و رسمی حسابداری و مهندسین مجرب كامپیوتری گروه شركتهای طرفه نگار طراحی و تولید گردد.

تیم فروش و پشتیبانی اسپاد متشکل از افراد حرفه ای و باتجربه در حوزه نرم افزارهای تخصصی مالی می باشند .

وقوع انفجاربزرگ درمجوعه شما

کافی است تصمیم بگیرید سازمان به یکباره یک طرح جامع برای پیاده سازی سیستم ایجاد کند. در این حالت نصب و استفاده از تمام بخش های نرم افزار اسپاد به طور همزمان در تمامی واحدهای سازمان آغاز می گردد. اگر روش پیشنهادی اسپاد به درستی اجرا گردد هزینه های یکپارچه سازی کاهش می یابد. در این روش با سیستم برنامه ریزی منابع سازمان همانند یک سیستم اطلاعاتی بزرگ رفتار می شود.

| افتخارات گروه شرکت های طرفه نگار |

 

شرکت ها

کلیه شرکت های زیر گروه هلدینگ نرم افزاری طرفه نگار به شرح زیر می باشد:

شرکت فروش طرفه نگار

برخی از خدمات شرکت فروش عبارتند از :

1) مشاوره و راهنمایی تلفنی : مشتریان جهت خرید نرم افزار متناسب با نیازهای خود می توانند به صورت تلفنی توسط مهندسان فروش مشاوره گردند .

2) مشاوره و راهنمایی حضوری (دمو) : جهت مشاوره نرم افزار و مشاوره حضوری ، مشتریان می توانند با تعیین وقت قبلی و با حضور در محل شرکت با کارایی نرم افزار از نزدیک آشنا شوند .

3) مشاوره و فروش نمایندگیها : ارائه مشاوره و فروش نرم افزار به کلیه نمایندگیها و عاملین در سریع ترین زمان ممکن به جهت دسترسی آسان و سریع متقاضیان محترم به نرم افزار های متنوع شرکت

شركت هلوبان

شركت هلوبان بزرگترین شركت تابعه از مجموعه گروه شركت های طرفه نگار می باشد که همسو با سایر شركت های این مجموعه در راستای ارائه خدمات و پشتیبانی متمایز به مشتریان در جهت ایجاد رضایت مندی تاسیس شده است و توجه خود را به ارائه خدمات پس از فروش به طیف وسیع مشتریان نرم افزارهای تولیدی گروه شركت های طرفه نگار در اصناف و مشاغل مختلف در داخل مرزهای کشور و در آینده ای نزدیک در بازارهای سایر کشورهای همسایه معطوف نموده است.

موسسه مشاوره مدیریتی راهین بیسان

موسسه مشاوره مدیریتی راهین بیسان به عنوان یکی از اعضای هلدینگ طرفه نگار، از ابتدای تأسیس در سال 1377 به عنوان بخش آموزش این مجموعه بزرگ آغاز فعالیت نمود. ماموریت اصلی موسسه آموزشی طرفه نگار برگزاری دوره های گروهی و خصوصی مالی، حسابداری، حسابرسی و آموزش های جامع نرم افزار هلو می باشد.

شرکت طراحان نرم افزار اسپاد

شرکت طراحان نرم افزار اسپاد در سال 1390 و با هدف ارائه نرم افزارهای تخصصی و حرفه ای مالی تاسیس گردید. اسپاد در حال حاضر با هزاران نسخه نزد شركتها و سازمانهای خصوصی و دولتی، یکی از پر نفوذترین نرم افزارها در زمینه فناوری اطلاعات می باشد. شناخت نیازهای مشتریان و حفره های موجود در نرم افزارهای فعلی باعث گردید تا این نرم افزار توسط مدیران و مشاوران مالی با تجربه عضو انجمن های حرفه ای و رسمی حسابداری و مهندسین مجرب كامپیوتری گروه شركتهای طرفه نگار طراحی و تولید گردد. نرم افزارهای اسپاد با قیمت مناسب و امكانات متنوع، پاسخگوی فعالیتهای خدماتی، بازرگانی، تولیدی و پیمانكاری می باشند. ویژگیهایی چون مشتری مداری، ارتقاء مداوم سطح فنی، قابلیت انطباق با سطح نیازمندی مشتریان و قابلیت توسعه موجب پاسخگویی عملیات مالی مختلف بوده و نو آوری های منطبق با اصول حرفه ای در ارائه نسخه های جدید، قابلیت اطمینان بالایی را نزد كاربران ایجاد نموده است. این نرم افزارها شامل حسابداری، انبار داری، خزانه داری، بازرگانی، اموال، تولید و… بوده كه با تكنولوژی های نوین تحلیل و با استفاده از متدلوژی های پیشرفته، مستند سازی و با بروزترین ابزارها، تولید و تست شده و در اختیار كاربران قرار گرفته است.

شرکت فاواتارادیس

شرکت فاواتارادیس یکی از زیر مجموعه های شرکت طرفه نگار ( تولید کننده نرم افزارهای حسابداری انبار داری هلو) می باشد که مختصری از فعالیتهای ان به شرح زیر میباشد:

طراحی، تولید، فروش، پشتیبانی و آموزش نرم افزار، ارائه بسته های آموزشی، عرضه کالا و خدمات سخت افزاری، ارائه تجهیزات و مکانیزاسیون مشاغل مانند پوز فروشگاهی ، بارکدخوان وغیره فعالیت می نمایند.

نماینده شرکت بیت دیفندر ، رتبه شماره 1 نرم افزار های تامین امنیت رایانه ای( آنتی ویروس ها، فایروال ها و …)

شرکت طرفه نگار از سال 1377 با هدف نهادینه نمودن استفاده از تکنولوژی اطلاعات در روندهای شغلی گام به عرصه طراحی و تولید نرم افزار نهاد. این شرکت با بیش از 460.000 کاربر و 500 نمایندگی فروش بزرگترین خانواده نرم افزاری کشور می باشد و در حال حاضر محصولات این شرکت در مراكز تجاری و بازرگانی كوچك و بزرگ، فروشگاه ها، شركت ها، تولیدی ها، سازمان های دولتی و خصوصی، بازار و واحدهای مختلف صنفی و صنعتی مورد استفاده قرارمی گیرد. این شرکت با همکاری کارشناسان و متخصصان در زمینه طراحی، تولید، فروش، پشتیبانی و آموزش نرم افزار، ارائه بسته های آموزشی، عرضه کالا و خدمات سخت افزاری، ارائه تجهیزات و مکانیزاسیون مشاغل مانند پوز فروشگاهی ، بارکدخوان وغیره فعالیت می نمایند. نگاه علمی و تیزبین مدیران این مجموعه به کارآفرینی، آموزش و فرهنگ سازی، سبب احراز عنوان های برترین های آموزش، کارآفرین برتر، برترین های صنعت آی تی و … بوده است، همچنین سمینارها و کارگاه های علمی و آموزشی متنوعی که متخصصین این شرکت در محافل دانشگاهی، علمی و صنفی و صنعتی برگزار کرده اند، مبین نگاه ویژه مدیران شرکت طرفه نگار به مقوله آموزش، کارآفرینی، اشتغال زایی و ارتقاء دانش جامعه می باشد.

گروه شرکت های طرفه نگار ، كه از سال 1391 به صورت هولدینگ اداره می گردد . این شرکت با كارشناسانی مجرب و مسلط به کلیه نرم افزار های تولیدی گروه ، آماده ارائه هرگونه خدمات فروش به مشتریان می باشد .