نرم افزار اتوماسیون اسپاد

در دنیای امروز انجام امور اداری ، دفتری و گردش اسناد به طریقه سنتی کار بسیار پیچیده ای بوده و باعث بروز مشکلاتی از قبیل خطاهای انسانی ، پراکندگی کار ، کاهش بهره وری و . . .می گردد از این رو سازمانها جهت بهبود مشکلات تمایل زیادی به مکانیزه کردن این امور دارند و شرکت طراحان نرم افزار اسپاد نیز در این راستا اقدام به تولید نرم افزار اتوماسیون با امکانات ذیل نموده است.

دسته بندی اطلاعات

سازمانها از قدیم الایام جهت بایگانی نامه ها با مشکل فضای نگهداری و همچنین دشوار بودن جستجوی نامه ها مواجه بوده اند اسپاد در نرم افزار اتوماسیون خود امکان دسته بندی و بایگانی اطلاعات و جستجوی آسان آنها را تعبیه نموده است.

کارپوشه تحت وب

کاربران اتوماسیون اسپاد میتوانند از طریق کارپوشه تحت وب از هر مکان جغرافیایی به قابلیت های اتوماسیون تحت ویندوز دسترسی داشته باشند ضمن اینکه از طریق این امکان میتوان کلیه تبادلات با مشتری را به سوی تیکت و گفتگو آنلاین جهت ارسال در خواست ، فاکتور ، نامه و . . . برد.

امضای الکترونیکی

یکی از دغدغه های مدیران روال دستی و سنتی امضاء نامه ها می باشد که در زمان عدم حضور ایشان در مجموعه ، پر رنگ تر می شود . نرم افزار اتوماسیون اسپاد جهت رفع این مشکل مدیران ، درج امضای الکترونیکی را جایگزین روال دستی و سنتی امضاء صورتجلسه ها و نامه های اداری نموده است.

گفتگوی آنلاین

اتوماسیون اسپاد دارای امکان chat room جهت گفتگوی آنلاین می باشد این گفتگو میتواند فیمابین کاربران داخل مرکز و کاربران خارج از مرکز صورت گیرد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید

کارشناسان فروش ما آماده ارائه راهنمایی و مشاوره در زمینه انتخاب نرم افزار مناسب شما هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست