نرم‌افزار بازرگانی اسپاد

توسعه بازارهای هدف، تنوع در کالاها و خدمات ارایه‌شده، رقابتی‌شدن بازارهای عرضه کالا و خدمات متنوع در نحوه فروش و بازاریابی محصولات و خدمات؛ اینها تنها بخشی از چالش‌های یک کسب و کار است که هر کدام باید در جای خود مورد توجه مدیران مالی و اجرایی قرار گیرد. این چالش ها نیاز به راهکاری برای کنترل و سیستماتیک‌کردن فرآیند هر کسب و کار دارد.

امکان کنترل مانده مقدار کالا در فاکتورهای مرتبط

امروزه واحد مبنا در مبادلات کالا، واحدهای بزرگی از قبیل پارت، پالت، عدل و … است که این واحدهای بزرگ متشکل از تعداد زیادی کالا با واحد کوچک‌تری از جمله عدد، ورق، طاقه و … است. به واسطه این امر خریدهای بنگاه‌های اقتصادی بر پایه واحد بزرگ و فروش آنها بر پایه واحد کوچک صورت میگیرد. از این رو یکی از دغدغه‌های مهم بنگاه‌ها پس از خرید یک واحد بزرگ، فروش به اندازه کالاهای موجود در آن واحد است. به عبارتی دیگر نیاز به کنترل موجودی واحد بزرگ خریداری‌شده احساس میشود.

شرکت اسپاد برای پاسخ به نیاز این قبیل بنگاه‌ها در نرم‌افزار بازرگانی خود امکان «کنترل مانده مقدار کالا در فاکتورهای مرتبط» را طراحی کرده است. با استفاده از این قابلیت شما میتوانید روی فاکتور خرید، به میزان کالای خریداری‌شده فاکتور فروش صادر کنید و نرم‌افزار نیز به‌صورت خودکار پس از اتمام موجودی کالا در فاکتور خرید اجازه صدور فاکتور را به شما نمی‌دهد. باتوجه به انعطاف‌پذیری این امکان می‌توان آن را متناسب با فرآیندهای دیگر بنگاه‌ها نیز تنظیم کرد.

تعریف انواع فرم فاکتور

توسعه بازارهای هدف

تنوع در کالاها و خدمات ارایه‌شده

رقابتی‌شدن بازارهای عرضه کالا و خدمات

تنوع در نحوه فروش و بازاریابی محصولات و خدمات

اینها تنها بخشی از چالش‌های یک کسب و کار است که هر کدام باید در جای خود مورد توجه مدیران مالی و اجرایی قرار گیرد. این چالش‌ها نیاز به راهکاری برای کنترل و سیستماتیک‌کردن فرآیند هر کسب و کار دارد. شرکت اسپاد در نرم‌افزار خرید و فروش خود تحت عنوان نرم‌افزار بازرگانی اقدام به عرضه مجموعه‌ای از راهکارهای مدیریت فروش کرده است. یکی از این امکانات تعریف انواع فاکتورها است؛ شما می‌توانید با استفاده از این امکان انواع فاکتورهای مورد نیاز خود را تعریف و برای هر کدام روش تسویه، نحوه صدور سند انبار، نحوه صدور سند حسابداری، فاکتور وابسته، نوع طراحی چاپی، نحوه شماره‌گذاری فاکتور، واسطه و بازاریاب، گروه کالاهای مورد پذیرش، انبارهای مورد پذیرش، طرف حساب‌های مورد پذیرش، انواع اضافات و کسور، روش‌های قیمت‌گذاری فروش و … را تنظیم کرد.

تعریف انواع اضافات و کسور متعلق به فاکتور

اغلب سیاست‌های فروش در بنگاه‌های اقتصادی به اعمال اضافات و کسور متنوع در زمان صدور فاکتور خرید و فروش ختم می‌شود. این اضافات و کسور می‌تواند انواع تخفیف، انواع پورسانت، مالیات و عوارض، انواع هزینه حمل، انواع هزینه بارگیری و … باشد. شرکت اسپاد برای انعطاف‌پذیری در مقابل این سیاست‌ها تعریف اضافات و کسور را با شرایط مختلف در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا بتوانند با شرایطی خاص از قبیل کالا، تاریخ ، گروه کالا، واسطه، تیم بازاریابی، طرف حساب، موقعیت جغرافیایی، واحد کالا، تاریخ تولد، نحوه تسویه فاکتور، جنسیت، مبلغ فاکتور و … اقدام به تعریف اضافات و کسور مورد نیاز خود کنند.

فرآیند ثبت سفارش

عواملی چون زمان‌بر بودن تامین کالا، زمان‌بر بودن آماده‌سازی آن برای ارسال برای مشتریان، کنترل سفارش‌ها و … منجر شده که بنگاه‌های اقتصادی تمایل به راه‌اندازی فرایند ثبت سفارش‌ها تا فروش را داشته باشند.  نرم‌افزار بازرگانی اسپاد این فرآیند را به ترتیب مراحل ثبت سفارش، بررسی و تایید سفارش و تبدیل سفارش‌های تاییدشده به فاکتور در اختیار این بنگاه‌ها قرار می‌دهد.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید

کارشناسان فروش ما آماده ارائه راهنمایی و مشاوره در زمینه انتخاب نرم افزار مناسب شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست