نرم افزار حسابداری اسپاد

سیستم نرم افزاری حسابداری اسپاد امکان تحلیل و آنالیز اطلاعات مالی را برای کاربران و حسابداران برآورده ساخته است. این نرم افزار دارای قابلیت هایی چون تراز آزمایشی ۱۰ ستونی است که برای اولین بار در ایران در قالب یک سیستم حسابداری ارائه گردیده است.

انتقال اسناد حسابداری

از آنجاییکه نرم افزار حسابداری اسپاد قابلیت کنترل و نگهداشت اطلاعات شرکتهای مختلف را دارد؛ حسابداران میتوانند با استفاده از امکان انتقال اسناد به راحتی اسناد خود را از شرکتی به شرکت دیگر منتقل نموده و در آن به انجام اصلاحات و یا گزارش گیری های مد نظر خود بپردازند.

چند ارزی

چند ارزی: در دنیای تجارت امروز مبادلات بنگاهای اقتصادی کشورها با یکدیگر امری اجناب ناپذیر میباشد و بنگاهی در این رقابت پیروز است که دارای به روزترین سیستم مالی باشد. این امر مهم موجب شده که حسابداران به دنبال نرم افزار حسابداری با قابلیت چند ارزی باشند از این رو یکی از امکانات ویژه نرم افزار حسابداری امکان چند ارزی با امکانات ذیل می باشد:

  • سادگی در تعریف ارز و نرخ تبدیل آن به واحد اصلی (ریال)
  • قابلیت انتخاب نرخ ارز در هنگام صدور سند حسابداری
  • امکان تهیه گزارشات براساس واحد اصلی (ریال) یا ارز انتخابی

 

 

صدور سند از طریق فایل اکسل

صدور سند حسابداری از طریق فایل اکسل: گاهی ممکن است به دلایلی حسابدار در طی دوره مالی قصد تعویض نرم افزار حسابداری خود را داشته باشد ولی به واسطه داشتن اسناد در نرم افزار خود نتواند این تصمیم را عملی کند؛ از این رو شرکت اسپاد امکانی در نرم افزار حسابداری خود تعبیه نموده که حسابداران حرفه ای را قادر میسازد تا به وسیله آن بتوانند اسناد را از طریق فایل اکسل وارد نرم افزار اسپاد نمایند.

کپی سطر از سایر اسناد

گاهی ممکن است قصد صدور سند جدیدی را داشته باشیم که چند سطر آن مشابه سندی است که در گذشته صادر نموده ایم ؛ از این رو شرکت طراحان نرم افزار اسپاد امکانی را در نرم افزار حسابداری تعبیه نموده که میتوان در هنگام صدور سند جدید ، سطرهایی از سندی دیگر را در آن بارگذاری نمود.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید

کارشناسان فروش ما آماده ارائه راهنمایی و مشاوره در زمینه انتخاب نرم افزار مناسب شما هستند.

۲ دیدگاه. Leave new

  • سلام. من یک موسسه فرهنگی دارم که فعالیتهاش خیلی فعلا محدوده. میخوام تمام حساب کتاب هام و هزینه ها، مرتب باشه. یعنی یک نرم افزار خیلی ساده حسابداری می خوام. میشه راهنمایی بفرمایید؟ لطفاً تماس بگیرید. ایمیل رو معمولا نمیبینم. سپاسگزارم ۰۹۱۲۸۳۳۰۳۱۰

    پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست