نرم افزار خزانه داری اسپاد

استفاده نادرست از نقدینگی و عدم کنترل آن، منجر به بروز مشکلات متعددی در سازمان ها و بنگاه های اقتصادی شده است. از آنجاییکه رفع این مشکلات مستلزم وجود نرم افزار خزانه داری می باشد، شرکت اسپاد اقدام به طراحی و تولید این نرم افزار با قابلیت های ذیل نموده است:

فرآیند تنخواه گردان

عموما شرکتها کلیه پرداختهای خود را از درگاه بانک انجام می دهند ولی به علت زمانبر بودن نمی توانند جهت پرداخت هزینه های ضروری و فوری از این درگاه استفاده نمایند بنابرین از درگاه تنخواه این پرداختها را انجام می دهند و نیاز به این دارند که تمام رفتار آنها را از زمان درخواست تا زمان ثبت صورت هزینه کنترل نمایند از این رو شرکت اسپاد در  نرم افزار خزانه داری خود اقدام به تولید قسمتی نموده که انجام این امور را میسر می سازد.

 

فرم ساز

طبقه بندی اسناد در شرکت ها از جمله موارد انکار ناپذیر در هر کسب و کار می باشد. در امور مرتبط با خزانه داری نیز این مسئله همواره مد نظر مدیران بوده است از این رو در نرم افزار خزانه داری اسپاد امکانی تعبیه شده که در آن میتوان فرم های دریافت و پرداخت را به دلخواه تعریف کرد و برای هر سند اقدامات کنترلی و یا محدود سازی در دسترسی به داده ها را مدیریت نمود.

کنترل حسابهای دارای چک برگشتی

گاهی تعدد چکهای دریافتی به اندازه ای است که کنترل حسابهای دارای چک برگشتی (حسابهای بی اعتبار) ممکن نیست همین امر موجب میشود که شما از حسابهایی که در گذشته چک برگشتی داشته اید مجددا چک بی اعتبار دریافت نمایید. نرم افزار خزانه داری اسپاد این خلاء را رفع نموده و در هنگام دریافت چک از طریق امکانی حساب چک را بررسی و در صورتیکه درای چک برگشتی بود آلارم داده میشود همچنین در لحظه میتوان مشخصات چکهای برگشتی آن حساب را مشاهده نمود.

کنترل فواصل پرداخت چک

امروزه بخش عظیمی از مراودات از طریق چک صورت می گیرد و عدم کنترل فواصل پرداخت چک و بی توجهی به تاریخ سررسید موجب به هم خوردن تعادل نقدینگی در زمان وصول این چکها می شود. از این رو شرکت اسپاد جهت کنترل فواصل پرداخت چکها امکانی را ایجاد نموده است که با انجام تنظیمات ، فواصل پرداخت چک کنترل شده و از این به هم ریختگی جلوگیری می شود.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید

کارشناسان فروش ما آماده ارائه راهنمایی و مشاوره در زمینه انتخاب نرم افزار مناسب شما هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست