نرم‌افزار مدیریت اموال اسپاد

در دنیای امروز تنوع و گستردگی اموال و بالابودن ارزش اموال منجر شده که مدیران سازمان‌ها دغدغه مکانیزاسیون و مدیریت عملیات مربوط به اموال سازمان خود را داشته باشند. از این رو شرکت اسپاد برای رفع این دغدغه اقدام به طراحی و تولید نرم افزار اموال با امکانات ویژه کرده است.

تعریف ساختار پلاک اموال

اهمیت اموال در سازمان‌ها و شرکت‌ها موجب شده که مدیران این مجموعه‌ها به فکر پلاک‌گذاری روی اموال باشند تا بتوانند از طریق این پلاک‌ها اموال را کنترل کنند. نرم‌افزار اموال اسپاد با قابلیت تعریف ساختار پلاک با یک الگوریتم خاص برای هر طبقه از دارایی، می‌تواند در این امر مهم مدیران را یاری کند. همچنین از طریق این امکان می‌توان شکل چاپی برچسب پلاک دارایی را مطابق با سلیقه کاربر طراحی کرد.

اموال‌گردانی پرتابل

ممکن است مکان جغرافیای واحدها در یک سازمان دارای پراکندگی باشد؛ این بعد مسافت اموال‌گردانی را با مشکل مواجه می‌کند. نرم‌افزار اموال اسپاد این معضل را با امکان اموال‌گردانی پرتابل برطرف کرده است. در این روش از نرم‌افزار اموال اصلی، نرم‌افزار کم‌حجمی روی فلش مموری تهیه می‌شود. کاربر می‌تواند با استفاده از فلش مموری این نرم‌افزار کم‌حجم را روی هر کامپیوتری که در محل کالاهای اموالی باشد، اجرا کند، اموال‌گردانی را انجام دهد و اطلاعات مربوط به آن را به نرم‌افزار اصلی برگرداند.

تخصیص اجزاء دارایی

بعضی اموال از اجزای مختلفی تشکیل شده‌اند؛ این امر موجب شده که نگهداری آنها از پیچیدگی و اهمیت خاصی برخوردار باشد. در نرم‌افزار اموال اسپاد می‌توان برای یک مورد اجزای محتلف تعریف کرد. برای مثال کامپیوتر اموال اصلی است و مادربورد، سی‌پی‌یو، هارد و … اجزاء آن هستند. همچنین محاسبه استهلاک هر یک از اجزا به‌صورت مستقل قابل انجام است.

محاسبه‌ی استهلاک

نرم‌افزار اموال اسپاد توانایی محاسبات استهلاک در زمان بهره‌برداری به دو روش مستقیم و نزولی ثابت را دارد. همچنین می‌توان تنظیم کرد که محاسبه استهلاک صورت نگیرد. از دیگر امکانات این نرم‌افزار روش محاسبه استهلاک در زمان کنارگذاری است.

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما تماس بگیرید

کارشناسان فروش ما آماده ارائه راهنمایی و مشاوره در زمینه انتخاب نرم افزار مناسب شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست